آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Age of Empires: Castle Siege v1.26.235 + data

بازی استراتژیک Age of Empires: Castle Siege شما را دعوت می‌کند تا بر روی دستگاه اندرویدی‌تان امپراتوری خود را در دوران قرون وسطایی هدایت نمایید. از میان یکی از چندین تمدن موجود انتخاب کنید که شامل بریتانیایی‌ها، توتون‌ها و کیوان روس می‌‌شوند. دژ خود را ارتقاء دهید، دیوارها را مستحکم کنید و نیروهای دفاعی را مستقر نمایید تا از خود در برابر مهاجمان محافظت کنید. سپس یک ارتش را آموزش دهید تا به شهرهای دیگر حمله نمایید، و آن‌ها را در نبرد فرماندهی کنید تا دفاع دشمنان را از بین ببرید.

در طول اعصار، شما درباره فناوری تحقیقات انجام می‌دهید، نبردهای معروف را تجربه می‌کنید، و انواع قهرمانان را به خدمت می‌گیرید. از مهاجمان پیشی بگیرید و از قربانیان جلو بیفتید تا دستاوردها را کسب کرده و به بالای جدول امتیازات دست پیدا نمایید.

فرماندهی را بدست بگیرید، و نشان خود را در تاریخ ماندگار کنید!

می‌توانید از طریق اکس‌باکس لایو بازی خود را بر روی اندروید، iOS و دستگاه‌های ویندوزی ادامه دهید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود