آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Casual Heroes – turn-based strategy v1.3.9

به Casual Heroes – turn-based strategy خوش آمدید، یک بازی فانتزی استراتژیک همراه با نبردهای نفر به نفر تاکتیکی نوبتی! قدرت جزیره خود را افزایش دهید، یک ارتش قدرتمند بسازید، و رقبای خود را در هم بشکنید، پایگاه‌ها توسط بازیکنان ساخته شده و جزایر تحت کنترل غارتگران می‌باشند. به بازی ملحق شوید و با بازیکنان دیگر چت کنید، به یکدیگر کمک نمایید و در مسابقات برنده شوید!

در نسخه جدید بازی امنیت آن بهبود یافته و تعدادی از باگ‌های آن رفع گردیده است.

 

ویژگی‌ها :

نبردهای تاکتیکی نوبتی با کنترل کامل بر نبرد

نبردهای نفر به نفر در میدان بازی به صورت زنده

چند تخصص مختلف برای نیروها با قابلیت ارتقاء

توانایی‌های منحصربه‌فرد برای هریک از نیروها

ماشین‌های نبرد و ساختمان‌های دفاعی

شامل آیتم‌های پشتیبانی نبرد

مأموریت‌ها و دستاوردهای جذاب

پایگاهی در جزیره همراه با ساختمان‌های قابل ارتقاء

چت کلن با کلن و یک گروه کلن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود