آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Like A Boss v1.0.12

قهرمانان بازی‌های نقش‌آفرینی چندنفره آنلاین به سیاه‌چال‌ها هجوم می‌برند، به دنبال آیتم‌های حماسی می‌گردند، عازم مأموریت‌های گوناگون می‌شوند و به طور کلی قلمرو را برای ثروت‌های آن پاکسازی می‌کنند… به هر قیمتی که شده. حالا زمان آن رسیده تا در دنیای فانتزی نقش‌آفرینی نقش رئیس را بازی کنید. اما این بار این قلمرو شماست که مورد هجوم واقع شده، ثروت‌ها و زیردستان شما در حال چپاول شدن هستند!

در بازی Like A Boss با قهرمانانی که می‌خواهند شما را غارت کنند به مبارزه بپردازید. افرادی در شهر که به قهرمانان مأموریت می‌دهند را از بین ببرید تا دیگر برای ایجاد مزاحمت شما قهرمان اعزام نکنند. زمان آن رسیده تا سیاه‌چال را پس بگیرید، قلمرو خود را حفظ کرده و به رئیس نهایی تبدیل شوید!

 

ویژگی‌ها :

از میان نژادهای مختلف رئیس خود را انتخاب کنید

عازم مأموریت شوید تا سطح خود را بالا ببرید

ساخت بهترین سلاح و سپر برای موفقیت حیاتی است

یک شمشیر بردارید و دشمنان را در هم بشکنید

قهرمانان با استراتژی و تاکتیک به شما حمله می‌کنند

به یک اتحادیه ملحق شده و با جنگجویان مقابله کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود