آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Star Wars™: Force Arena v3.1.4

در بازی استراتژیک Star Wars™: Force Arena بازیکنان در یکی از هیجان‌انگیزترین نبردهای زنده در کهکشان با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند! تیم سفارشی خود از نیروهای جنگ ستارگان را به نبردهای پر از اکشن اعزام کنید که نیازمند استراتژی و کنترل مستقیم می‌باشند.

توانایی‌های ویژه که می‌تواند جریان جنگ را تغییر دهد را آزاد کنید و کارت‌های ویژه را استفاده نمایید تا به هدف نهایی خود برسید: نابودی مولد دفاعی رقیبتان.

این بازی به طور یکپارچه یک سیستم جمع‌آوری شخصیت قدرتمند، ارتقاء‌های پیشرفته، و کنترل لمسی شهودی را با یکدیگر ترکیب می‌کند تا تجربه نهایی بازی موبایل را به شما ارائه نماید.

 

ویژگی‌ها :

مبارزه کنید و یا با دوستانتان و بازیکنان دیگر نیروها را متحد نمایید و در نبردهای یک به یک و دو به دو شرکت کنید

تیمی از شخصیت‌های معروف فیلم جنگ ستارگان را تشکیل داده و در نبرد هدایت نمایید

کارت‌های شخصیت‌ها را جمع‌آوری کرده و نیروهای مورد علاقه خود از جنگ ستارگان را ارتقاء دهید

با شرکت در رویدادها رقابت کنید تا پاداش، شخصیت‌های ویژه و آیتم‌های جایزه دیگر را بدست بیاورید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • بسیار بازی عالی و پرهیجانیه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود