آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Time Recoil v1.0.2.2 + data

بکشید تا زمان آهسته شود، مبارزات تفنگی حرکت آهسته را تجربه کنید، و حرکات ویژه فوق‌العاده را فعال نمایید! دیوارها را در هم بشکنید و در زمان آهسته در برابر گلوله‌ها جا خالی بدهید تا مأموریت خود را کامل کنید!

Time Recoil یک بازی اکشن به سبک تیراندازی با زاویه دید از بالا برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن مأموریت شما این است که دنیا را از شر آقای زمان نجات دهید، یک دانشمند دیوانه که زمان را دستکاری می‌کند و به یک دیکتاتور شیطانی تبدیل شده است. تیراندازی کنید، جا خالی بدهید و قدرت‌های فوق‌العاده خود را آزاد نمایید!

 

ویژگی‌ها :

بکشید تا زمان آهسته شود – هر دشمنی که از بین می‌برید زمان آهسته بیشتری به شما می‌دهد

حرکات ویژه را کسب کنید – هرچه کشتن‌های زنجیره‌ای طولانی‌تری داشته باشید، توانایی شما قوی‌تر خواهد شد

با استفاده از کرم‌چاله‌ها به گذشته سفر کرده و در نهایت آقای زمان را از بین ببرید

در حالت حمله زمان سعی کنید همه ستاره‌ها را جمع‌آوری کرده و از جدول امتیازات بالا بروید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود