آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Idle Crafting Kingdom v1.19.213

هر امپراتوری با چیزی کوچک آغاز می‌شود!

سایت‌های تولید بسازید و شروع به ساخت منابع نمایید. کنده‌های درخت، زغال‌سنگ، آهن و مواد فراوان دیگر را برداشت کرده و سپس آن‌ها را به آیتم‌های ارزشمندتر تبدیل کرده و در بازار به فروش برسانید! مأموریت‌ها را انجام دهید، املاک خود را بسازید، و به ثروتمندترین بازرگان در تمام قلمرو تبدیل شوید!

Idle Crafting Kingdom یک بازی ساخت و ساز کلیکی با کالاهای فراوان برای تولید، زنجیره‌های تولید پیچیده و مأموریت‌های فراوان برای شما می‌باشد تا آن‌ها را انجام دهید.

 

ویژگی‌ها :

سایت‌های تولید را خریداری نمایید

زنجیره‌های تولید پیچیده را بسازید

مأموریت‌ها را انجام دهید و جوایز قدرتمند کسب کنید

تأسیسات ذخیره‌سازی خود را توسعه دهید

املاک مخصوص به خود را بسازید

ساعات بی‌پایان از سرگرمی را تجربه کنید

چقدر می‌توانید پول درآورید؟

 

تغییرات نسخه 1.19.213 :

بهبود برخی متن های محلی در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود