آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ride to hill Offroad Hill Climb v1.17

به بازی جدید Ride to hill: Offroad Hill Climb که در سبک بالا رفتن از تپه به شما ارائه می‌شود خوش آمدید.

اگر از افراد شجاع هستید و برای به چالش کشیدن خود آماده می‌باشید، پس این بازی برای شما ساخته شده است! پشت فرمان یک تراکتور، کامیون و یا اتومبیل شاسی‌بلند بنشینید و دامنه‌های شیب‌دار و جنگل‌های غیر قابل عبور را تسخیر نمایید.

در مسیر خود انواع موانع را مشاهده خواهید کرد که باید بر آن‌ها غلبه نمایید، که ممکن است کوهی از کنده‌ درخت‌ها، جعبه‌های چوبی و یا چاله باشد! به خاطر داشته باشید که یک وینچ بکسل در اختیار شماست که به شما کمک خواهد کرد بر مناطق پیچیده غلبه نمایید.

فراموش نکنید که هر تراکتور، کامیون و یا ماشین شاسی بلند می‌تواند ارتقاء داده شود تا در عبور از مسیرها به شما کمک کند. و متخصص زیبایی می‌تواند اتومبیل شما را به هر رنگی از رنگین‌کمان نقاشی کند!

 

ویژگی‌ها :

انواع اتومبیل‌ها شامل تراکتور، آفرود و کامیون

قابلیت بهبود هریک از اتومبیل‌ها

شامل مراحل گوناگون و زیبا

گرافیک سه‌بعدی جالب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • نسخه نامحدودش کار نمیکنه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود