آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

UseTool PRO v2.2

برنامه UseTool PRO مبدل همه‌کاره‌ را با ماشین حساب علمی در یک برنامه ترکیب کرده و به شما امکان می‌دهد رابط کاربری آن را طبق سلیقه خودتان سفارشی‌سازی نمایید. سازندگان برنامه سعی کرده‌اند تا پر استفاده‌ترین دسته‌ها و مقادیر را برای شما برگزیند تا نیازی نباشد برای یک تبدیل به دنبال مبدل مناسب بگردید.

 

ویژگی‌ها :

یکپارچه‌سازی مبدل و ماشین حساب علمی در یک برنامه منسجم

مبدل ارز با تشخیص خودکار بر اساس موقعیت مکانی

سفارشی‌سازی رابط کاربری (رنگ، فونت، پس‌زمینه)

ذخیره‌سازی تاریخچه محاسبات و تنظیمات مبدل‌ها

بیش از 80 دسته‌بندی و 4000 مقدار برای تبدیل

طراحی ویژه برای سازگاری با تبلت‌ها

پشتیبانی از سیستم‌های عددی (BIN, HEX, OCT و DEC)

پشتیبانی از رادیان و درجه

محاسبه توابع مثلثاتی، ریشه مربع، توان، فاکتوریل، لوگاریتم و درصد

مبدل سرعت، فشار، طول، نیرو، سطح، دیتا، جرم، انرژی، زمان، سوخت، زاویه

مبدل‌های الکتریکی از جمله مقاومت، جریان، توان، پتانسیل، شارژ

مبدل‌های دما: مصرف سوخت، انبساط حرارتی، بازه دمایی، تراکم گرما

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود