آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Sense Pad – Gesture Control v1.2.7

یک ژست لمسی برای جابجایی میان برنامه‌های شما و یا کنترل گوشی‌تان کافی است. به وسیله برنامه Sense Pad – Gesture Control با استفاده از ژست‌های لمسی از پیش تعیین شده یا ژست‌های سفارشی برنامه‌ها را اجرا کنید، با مخاطبین تماس بگیرید، فلش دوربین دستگاه را روشن یا خاموش نمایید، و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهید.

این برنامه از اکشن‌های فراوان شامل رفتن به صفحه خانگی، نمایش برنامه‌های اخیر، باز کردن بخش اعلان‌ها، باز کردن دراور برنامه‌ها، باز کردن منوی تنظیمات گوشی، اجرا کردن برنامه‌ها، نمایش مخاطبین و تماس با آن‌ها، پخش/مکث کردن رسانه، رسانه بعدی/قبلی، قفل کردن و باز کردن گوشی، باز کردن دوربین و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند.

می‌توانید از ژست‌های دو بار لمس، لمس طولانی، کشیدن انگشت به چپ/راست/بالا/پایین و ژست‌های سفارشی استفاده نمایید. همچنین حرکات تکان دادن، گام کوتاه، پیچ دادن و حرکت موجی نیز پشتیبانی می‌شوند.

با دو بار لمس و یا لمس طولانی بر روی آیکان شناور برنامه می‌توانید اکشن‌های فراوانی را بدون باز کردن برنامه اجرا نمایید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید