آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Scary Child v2.1

به این خانه متروکه خوش آمدید! آیا برای مواجه شدن با یک کودک ترسناک در Scary Child آماده‌اید؟ زمانی یک قاتل سریالی بود که در شب کمین می‌کرد، به خانه‌ها دزدکی وارد شده و قربانیانش را پیدا می‌نمود. او یک شیطان خالص با قلبی به سیاهی زغال سنگ بود. پس از هر قتل، او یک نشانه برای به خاطر داشتن قربانیانش می‌برد. شبی پس از ترک صحنه آخرین قتل خود، او توسط یک اتومبیل زیر گرفته و کشته شد. نشانه او عروسک یک کودک بود، که کنار جاده رها شده بود. کسی نمی‌دانست که این قاتل بی‌رحم روح خود را درون این عروسک قفل کرده بود. اگرچه بدنش عروسک یک بچه است، هنوز یک قاتل خطرناک می‌باشد.

کودک ترسناک می‌تواند به شکل عروسک یا یک روح باشد که مواجه شدن با او را سخت می‌کند. او می‌تواند گاز بگیرد، ضربه بزند، خراش دهد و به شما آسیب برساند. شما باید هر اتاق را شکست دهید تا جادوی کل خانه را خنثی کرده و کودک را از شر روح نجات دهید.

 

ویژگی‌ها :

مأموریت‌های چالش‌برانگیز

محیط ترسناک

راهنما برای دستیابی به اهداف هر مرحله

آیتم‌های کلکسیونی برای کامل کردن مأموریت

کلیدها را پیدا کنید

صداهای ترسناک

دیدگاه ها

  • عالـــــــــــــــــــــی عالی خیلی عالیه❤

دیدگاهتان را بنویسید