7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019
احتمالا می‌پسندید 7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019

MAXUP RACING : Online Seasons v1.0.9

MAXUP RACING : Online Seasons یک بازی اتومبیل‌رانی برای دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد که در نوع خود بی‌نظیر است، سرگرم‌کننده‌ترین بازی مسابقه رانندگی چندنفره آنلاین که تاکنون ساخته شده است.

این بازی شما را به درون یک مسابقه هیجان‌انگیز با 5 نقشه مختلف که دارای گرافیک خارق‌العاده، انواع وسایل نقلیه غیرعادی و شخصیت‌های قابل سفارشی‌سازی جذب می‌نماید.

با رقبایی از سرتاسر دنیا به صورت بی‌درنگ رقابت کنید. وسایل نقلیه جدید را خریداری نمایید، اتومبیل فعلی خود را بهبود دهید و رقیب خود را شکست دهید. شخصیت‌های جدید را آزاد کرده و آن‌ها را به نمایش بگذارید. با استفاده از اشیائی که بر روی جاده جمع‌آوری می‌کنید برای رقیبت خود مانع بفرستید.

در چهار فصل مختلف مسابقه را آغاز کرده و با برنده شدن در مسابقات فصل‌ بعدی را آزاد نمایید. در آخرین فصل با قهرمانان مسابقه دهید. می‌توانید در اتاق‌های مخفی از رقابت با دوستان خود لذت ببرید.

در حالت آفلاین می‌توانید رکورد خود را بهبود دهید و وسایل نقلیه و شخصیت‌های خود را سفارشی‌سازی نمایید، در حالت بی‌پایان مسابقه ترتیب دهید و مأموریت‌های خود را کامل نمایید.

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید