آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Brake To Die v0.85.2

مسابقات قهرمانی همیشه وجود داشته است. در ابتدا، آن‌ها بر روی مسیرهای مسابقه‌ای انجام می‌شدند. اما کم کم خسته‌کننده شده و مسابقه‌دهندگان راه خود را یافتند… آن‌ها شروع به رقابت بر روی جاده‌ها با ترافیک نمودند. پس از مدتی این هم خسته‌کننده شد…

در بازی Brake To Die شما کنترل و رانندگی یک اتومبیل حامل بمب را بر عهده دارید. هدف شما این است که تا جایی که ممکن است دوام بیاورید و اجازه ندهید بمب منفجر شود. به اتومبیل‌های دیگر بکوبید، محیط را نابود کنید، حداکثر ترکیب این اقدامات را انجام دهید تا امتیازات و سکه‌های بیشتری را کسب نمایید! بر روی جاده ویرانی به بار بیاورید! و یا با دقت رانندگی کرده و با رد کردن موانع، زمان طولانی را ثبت کنید.

تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که بمب متصل به اتومبیل شما با کاهش سرعت منفجر خواهد شد…

 

ویژگی‌ها :

گرافیک سه‌بعدی با هندسه ساده

شامل بیش از 50 اتومبیل مختلف

گیم‌پلی سرعتی و منحصربه‌فرد

دوربین‌های اول شخص و سوم شخص

4 حالت کنترلی مختلف

 

تغییرات نسخه 0.85.2 :

اضافه شدن ماشین های جدید به بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود