FPS Shooting Master v3.1.0 + data

اگر از طرفداران واقعی بازی‌های سبک تیراندازی اول شخص هستید، پس FPS Shooting Master عنوانی است که نباید از دست بدهید! سلاح‌های خود را بخرید و ارتقاء دهید و به این نبرد تک‌تیراندازی ملحق شوید! به عنوان یک استاد تیراندازی، یک اسلحه تک‌تیرانداز کاربردی ضروری است، سلاح خود را بردارید و همین حالا هدفگیری نمایید!

صدها سلاح جالب در این بازی وجود دارد که می‌توانید سلاح مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. علاوه بر تک‌تیرانداز، تفنگ‌های ساچمه‌ای، مسلسل، کلت، تفنگ و سلاح ویژه وجود دارد؛ قوی‌ترین سلاح وجود ندارد، تنها سلاح قوی‌تر. می‌توانید سلاح خود را طبق سلیقه‌تان ارتقاء دهید تا حتی سلاح‌های ارزان را نیز قدرتمند نمایید.

در این بازی مأموریت‌های بی‌پایان تک‌تیراندازی وجود دارد. به عنوان عضو نیروهای ویژه، باید به صورت مخفیانه مأموریت‌های خطرناک را کامل نمایید؛ آن‌ها را در مدت زمان مشخص و یا قبل از اینکه جنایتی مرتکب شوند از بین ببرید. علاوه بر مأموریت‌های روزانه، رویدادهای ویژه نیز وجود دارند که نیازمند این هستند تا فوراً گروگان‌ها را نجات دهید.

برای انجام این بازی به اینترنت نیازی نیست و در هر زمان و هر کجا که هستید می‌توانید از هیجان تیراندازی به دشمن لذت ببرید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • خیلی عالیه ولی نسخه بینهایتش هم بزارید خیلی ممنون

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود