ARK: Survival Evolved v1.1.17 + data

با ARK: Survival Evolved به ماجراجویی دایناسورها شیرجه بزنید! یک دنیای عظیم که بیش از 80 دایناسور منحصربه‌فرد و موجودات اولیه را ترکیب می‌کند تا آن‌ها را بگیرید و رام کنید. با بازیکنان دیگر و دوستان خود در دنیای دوران ژوراسیک ملاقات کنید، تا قبیله تشکیل داده و با هم کار نمایید تا گروه‌های بازماندگان را بسازید.

این بازی بر اساس ماجراجویی فوق‌العاده از رایانه و کنسول‌ها ساخته شده و شما را به چالش می‌کشد تا در یک جزیره اسرارآمیز دوام بیاورید و پیشرفت کنید، جایی که تنها و بدون سلاح بازی را آغاز می‌کنید. منابع را جمع‌آوری کرده و ابزارها را بسازید تا پناهگاه بسازید و به شکار بپردازید. در حالی که دایناسورها را می‌گیرید و رام می‌کنید، قلمرو خود را توسعه دهید. دوستان آنلاین جدید بیابید، قبایل را تشکیل دهید، و سازه‌های قدرتمند را بسازید تا در برابر انسان‌ها و ابرشکارچیان به دفاع بپردازید!

 

ویژگی‌ها :

بیش از 80 دایناسور که می‌توانید رام کنید

یک دنیای زنده ماقبل تاریخ را کاوش نمایید

از هر روشی برای ساخت و ساز و زنده ماندن استفاده نمایید

به تنهایی و یا با دیگران سعی کنید زنده بمانید

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • آفلاین هم میشه بازی کرد؟

  • بازی رو میشه مولتی پلیر بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • گوشی من j7 pro هست ولی میگه با گوشیه شما سازگار میس اندرویدمم ۸

  • مود نداره؟

  • خیلی ممنون از سایت خوبتون.میخواستم بگم شما و سایت های قدرتمند ایرانی دیگر در رقابتید.

  • سلام لطفا نسخه مد رو هم بزارین

دیدگاهتان را بنویسید