بازی زندگی یا مرگ آیکون

Live or Die: Survival

بازی زندگی یا مرگ
4.2 (14126) امتیاز در گوگل‌پلی
اکشن , بازی

آخرالزمان هنگامی که کمترین انتظارش را داشتیم فرا رسیده است، و تنها چیزی که مانده بقای بی‌رحمانه است… شیوع ویروس تقریباً تمامی جمعیت را از بین برده و هیچ چیزی جز سرزمین‌های متروکه را باقی نگذاشته است که در آن‌ها بازماندگان باید برای زنده ماندن در برابر زامبی‌ها به مبارزه بپردازند. سلاح بیولوژیکی میلیونها نفر را کشته و بقیه را به زامبی تبدیل نموده است. اما شما تنها بازمانده نیستید! برخی افراد نیز مانند شما در برابر زامبی‌ها در حال نبرد هستند. در بازی اکشن Live or Die: survival دوام بیاورید، کاوش کنید و داستان آخرالزمانی خود را از یک بازمانده به بازمانده دیگر ببرید!

هر بازمانده باید در این آخرالزمان به خودش اتکا کند! خود را به تکامل برسانید، مهارت‌های ساخت و ساز، استفاده از سلاح و کشتن زامبی‌ها را بهبود دهید.

هر بار شما ارتقاء پیدا می‌کنید، طرح‌های بیشتری برای ساخت سلاح‌ها و سپرهای جدید خواهید یافت. ساختمان‌سازی و ساختن آیتم‌ها منابع اصلی شما برای بقاء در این آخرالزمان خشن می‌باشد!

 

تغییرات نسخه 0.2.450 :

بهبود گرافیک بازی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.4 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 0.2.450
  • اندازه : 62M
  • این برنامه نیاز به اینترنت دارد
  • این برنامه برای اجرا نیاز به دانلود دیتا دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 2021/06/07

ویدیوی معرفی

آموزش‌های مرتبط

آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو

اگر می‌خواهید بازی‌های دیتا دار را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید ولی شیوه نصب آن‌ها را نمی‌دانید این آموزش را دنبال کنید.

مشابه به‌انتخاب سردبیر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود