بازی زندگی یا مرگ آیکون

Live or Die: Survival

بازی زندگی یا مرگ
4.2 (14126) امتیاز در گوگل‌پلی
اکشن , بازی

آخرالزمان هنگامی که کمترین انتظارش را داشتیم فرا رسیده است، و تنها چیزی که مانده بقای بی‌رحمانه است… شیوع ویروس تقریباً تمامی جمعیت را از بین برده و هیچ چیزی جز سرزمین‌های متروکه را باقی نگذاشته است که در آن‌ها بازماندگان باید برای زنده ماندن در برابر زامبی‌ها به مبارزه بپردازند. سلاح بیولوژیکی میلیونها نفر را کشته و بقیه را به زامبی تبدیل نموده است. اما شما تنها بازمانده نیستید! برخی افراد نیز مانند شما در برابر زامبی‌ها در حال نبرد هستند. در بازی اکشن Live or Die: survival دوام بیاورید، کاوش کنید و داستان آخرالزمانی خود را از یک بازمانده به بازمانده دیگر ببرید!

هر بازمانده باید در این آخرالزمان به خودش اتکا کند! خود را به تکامل برسانید، مهارت‌های ساخت و ساز، استفاده از سلاح و کشتن زامبی‌ها را بهبود دهید.

هر بار شما ارتقاء پیدا می‌کنید، طرح‌های بیشتری برای ساخت سلاح‌ها و سپرهای جدید خواهید یافت. ساختمان‌سازی و ساختن آیتم‌ها منابع اصلی شما برای بقاء در این آخرالزمان خشن می‌باشد!

 

 

تغییرات نسخه 0.1.365 :

بهبود گرافیک بازی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.4 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 0.1.365
  • اندازه : 84M
  • این برنامه نیاز به اینترنت دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1397/12/23
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید