آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ninja Warrior Battle Hero Kingdom v1.6

بازی اکشن Ninja Warrior-Battle Hero Kingdom هیجان نبرد بازی‌های کلاسیک آرکید را به شما ارائه می‌کند. این بازی تجربه‌ای جدید از مبارزه را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این بازی دشمنانی که شکست می‌دهید خشم شما را روشن می‌کنند. زمانی که خشم‌تان فوران کرد، بیدار شده و به گرگ تبدیل می‌شوید. برای افتخار مبارزه کرده و نبرد را کنترل نمایید. در بالاترین سرعت همه دشمنان را شکست دهید و تنها استاد نبرد آرکید باشید!

نمی‌توانید دشمنان و خطرات پیش روی خود را پیش‌بینی کنید. اما هرچیزی که در انتظار شما باشد، باید بی‌باک و توقف‌ناپذیر باشید. اجازه دهید دشمنان غرش شما را بشنوند و وحشت کنند.

نبرد را آغاز کرده و اجازه دهید خون‌تان به جوش بیاید! ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز مبارزات آرکید منتظر شماست!

 

ویژگی‌ها :

در صحنه‌های سه‌بعدی به بازی بپردازید

ضربات ترکیبی خیره‌کننده را اجرا نمایید

با غول‌های عجیب و قدرتمند مبارزه کنید

از میان سلاح‌های حماسی انتخاب نمایید

مراحل گوناگون ماجراجویانه را تجربه کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود