Hard Time (Prison Sim) v1.401

Hard Time (Prison Sim) سخت‌ترین شبیه‌ساز زندان است که اکنون بیش از 10 میلیون دانلود را جشن می‌گیرد!

در این بازی شما زندانی خود را ساخته و در زندانی که فقط اعدامی‌ها در آن هستند سعی می‌کنید دوام بیاورید. در یک زندان وسیع شامل 12 بخش منحصربه‌فرد با 100 زندانی دیگر روبرو شوید، که هریک دارای لوازم و آیتم‌های تعاملی مخصوص به خود می‌باشند. علاوه بر آن یک زندگی خارج از زندان که شهروندان واقعی در آن ساکن هستند، با نگهبابانی که ده‌ها قانون مختلف را اجرا می‌کنند تا از فرار شما جلوگیری نمایند.

هر روز شما می‌بینید وضعیت سلامت جسمی و روحی‌تان بدتر می‌شود که هر دوی آن‌ها توسط خواب بازیابی می‌شوند، و روشی خوب برای گذراندن وقت نیز می‌باشد. البته همیشه اجازه خوابیدن ندارید، پس خوردن و آشامیدن فواصل را پر می‌کنند. این‌ها به علاوه فعالیت‌های دیگر از جمله مطالعه و مشاهده تلویزیون، نیز می‌توانند به شما در بهبود وضعیت روحی کمک نمایند. اگر عقل خود را از دست بدهید، دیوانه خواهید شد و به طور موقت کنترل شخصیت خود را از دست خواهید داد و احتمال قریب به یقین به دردسر خواهید افتاد!

آنفالویاب اینستاگرام
آنفالویاب اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار همه کسانی که شما را آنفالو کرده‌اند را به سادگی پیدا کنید و شما نیز آنها را آنفالو کنید. دانلود آنفالویاب اینستایار

دیدگاه ها

  • ببخشید این پول جمع کردنش بدردچه چیزی میخورد

دیدگاهتان را بنویسید