آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Heroes and Dragons Hack and Slash RPG v1.1.2

از عنکبوت‌های کوچک تا اژدهاهای بزرگ، در بازی رایگان Heroes and Dragons – Hack and Slash RPG یک کمپین حماسی را تجربه کنید. در میدان‌ها، غارها، کوه‌ها و آتشفشان‌ها به ماجراجویی بپردازید تا مأموریت‌ها را انجام داده و با غول‌های قدرتمند به نبرد بپردازید.

به جای انتخاب یک کلاس برای شخصیت خود در طول بازی، می‌توانید میان کلاس‌ها جابجا شده و با همه آن‌ها بازی کنید. همچنان که آمار هریک از کلاس‌ها رشد پیدا کرده و مهارت‌های جدید آزاد می‌شوند، برخی از این آمار و مهارت‌ها با کلاس‌های دیگر به اشتراک گذاشته می‌شوند.

 

ویژگی‌ها :

14 کلاس مختلف برای انتخاب

بیش از 100 جزیره برای کاوش در کمپین

بیش از 100 نوع دشمن برای مبارزه

بیش از 100 توتانایی ویژه مختلف برای شخصیت شما

بیش از 100 سلاح و سپر برای استفاده

شامل آهنگر برای بهبود آیتم‌ها

پیچ و خم برای جستجوی پیوسته گنجینه‌ها

جوایزی که با کسب آن‌ها مزایایی بدست می‌آورید

جدول امتیازات برای مقایسه پیشرفت با بازیکنان دیگر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود