بازی نقش آفرینی جنگ بی پایان آیکون

Buriedbornes -Hardcore RPG-

بازی نقش آفرینی جنگ بی پایان
4.6 (35072) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , نقش آفرینی - RPG

Buriedbornes -Hardcore RPG- یک بازی نقش‌آفرینی هاردکور برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن شغل خود را انتخاب کرده و سیاه‌چال را به چالش می‌کشید.

تجهیزات و مهارت‌ها را انتخاب کنید و به وسیله آن‌ها دشمنان وحشتناک را شکست دهید. انتخاب کردن مهم‌ترین بخش در سیاه‌چال می‌باشد. آیا برای نبردهای مرگبار و پایان دادن به این فاجعه بی‌سابقه آماده هستید؟

قهرمانان نمی‌توانند تا همیشه زنده شوند. قهرمانان می‌میرند و همه متعلقات آن‌ها از دست خواهد رفت. البته آنها به مردگان متحرک برای دشمنان بعدی تبدیل خواهد شد. متناوباً می‌توانید از آن‌ها آیتم‌ها را کسب نمایید. می‌توانید سنگ‌های ارواح را جمع‌آوری نمایید تا شغل‌های ویژه فراوانی را خریداری کنید.

قهرمان خود را ایجاد نمایید، اتاق را انتخاب کرده و وارد سیاه‌چال شوید. مهارت خود را انتخاب کرده و دشمنان را در نبردهای نوبتی شکست دهید. مجبور خواهید شد تا برای رویداد انتخاب کرده و یا آیتم‌ها را بیاندازید. می‌توانید با شکست دادن غول هر طبقه به طبقه بعدی بروید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 3.6.3
  • اندازه : 47M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1400/03/18
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود