آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Jump: Escape The City v1.0.0

در منوپلیس شادی کردن غیرقانونی است و در صورت برگزاری میهمانی شما را دستگیر خواهند کرد !
پلیس ها اکنون در تعقیب شما هستند و می خواهند دستگیرتان کنند اما برخی از مردم می گویند که تنها 5 دقیقه تا خارج شدن از شهر ،‌ جایی که دیگر نمی تواند بازداشت تان کنند فاصله دارد … آیا شما می توانید به انتهای مسیر رسیده و از شهر بگریزید ؟

ویژگی های کلیدی :
– گرافیک سه بعدی بسیار زیبا
– رانندگی با سرعت بالا
– استفاده از طرح های کشیده شده با دست
– سیستم امتیاز دهنده هوشمند
– و ….

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود