آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Max Awesome v1.2.1

اگر برای انجام حرکات نمایشی خطرناک خود آماده اید ، بازی Max Awesome را تجربه کنید .
در این بازی که از گرافیک بسیار جذابی بهره مند شده است می بایست با راندن موتورسیکلت خود در مسیر های تعیین شده و انجام حرکاتی مانند پرش و یا دور خوردن در خوا ، 60 مرحله مختلفی را که پیش رویتان قرار دارد با موفقیت از پیش روی برداشته و آیتم های موجود در طول مسیر را بردارید . هر چه موفقیت شما بیشتر باشد امکان استفاده از آپشن های سفارشی سازی و همچنین مهارت تان نیز افزایش خواهد یافت .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود