آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب
احتمالا می‌پسندید 6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب

PerfectShot v1.0.3

حتی اگر بهترین تکنیک های عکاسی را هم بدانید بازهم نمی توان از مشکلات ناخواسته ای که پس از گرفتن عکس نمایان می شوند جلوگیری نمود . به همین منظور نرم افزار PerfectShot طراحی شده است تا شما بتوانید با استفاده از برخی فناوری های خاص ، عکس هایی بی عیب و نقص بیاندازید .

ویژگی ها :
– عملکرد کاملا خودکار که می تواند لرزش دست را تشخیص داده و در زمانی که کمترین لرزش وجود دارد ، عکس مورد نظر تان را بگیرد .
– استفاده از فوکوس هوشمند
– بهینه سازی شده برای اجرای بسیار سریع
– بهره مندی از محیط کاربرپسند
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود