آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Surface: Virtual Detective Full v1.0.0 + data

اگر فناوری با همین سرعت پیشرفت کند هیچ بعید نیست انسان‌ها از دنیای واقعی وارد بازی شده و در فضاهای دیجیتالی به نبرد باهم بپردازند. بازی Surface: Virtual Detective در مورد چند جوان خوش‌فکر است که بازی طراحی می‌کنند و هنگامی‌که در حال انجام بازی هستند به‌تدریج آواتارهایشان ناپدیدشده و مشکلات گوناگون سراغشان می یاد در چنین زمانی از شما یاری می‌خواهند تا با حل معماهایشی پنهان بازی از این مشکل برهانیدشان.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام .بازی کامل نیست .?

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود