آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Monster truck io v1.0.7

یکی از ورزش هایی که اخیرا مورد توجه دوست داران بازی های اتومبیل رانی قرار گرفته رانندگی با ماشین های غول پیکر است. این ماشین ها که ارتفاع بلندی به اندازه یک کامیون دارند با برخورد به هر جایی به آن آسیب می زنند و باید برای هدایت آن از مهارت های بسیاری برخوردار باشید.بازی Monster truck io در قالب مراحل متعدد از شما می خواهد با برخورد با چیز های دیگر آنها را نابود کنید و به شهر آسیب بزنید تا امتیاز بگرید و همچنین برای پیروزی بر رقیبان خود به آنها برخورد کنید تا از میدان خارج شوند.

در این بازی می‌توانید 40 کامیون که هرکدام ویژگی‌های متفاوتی دارند انتخاب کنید در ضمن می‌توانید هر ماشینی که خریدید با جدیدترین راکت و تفنگ‌ها تجهیز کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود