آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

My Bakery Empire Bake Decorate & Serve Cakes v1.0.7

هرکسی در زندگی رؤیایی دارد که برای رسیدن به آن تلاش می‌کند و چه زیباست فردی را برای رسیدن به روی‌اش یاری کرد.لیزا قصه ما سال هاست در دانشگاه رشته آشپزی می‌خواند و در رویا های خودش روزی را می‌بیند که مغازه بزرگ شیرمی پزی دارد.آن روزی که سال‌ها منتظر اش بود امروز است چراکه درسش به پایان رسیده و از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است و اکنون حاضر است تا بهترین تاپ کیک اش را بپزد اما در این راه نیاز به یاری شما دارد تا بتواند مغازه‌اش را راه‌اندازی کند و با پختن بهترین کیک‌ها به شیرینی‌پزی معروف تبدیل شود.
در بازی می‌توانید با مشتری‌های لیزا آشنا شوید و سفارش‌هایشان را آماده کنید تا در این راه با شیوه پختن بهترین کاپ کیک،دونات و دسرها آشنا شوید تا علاوه بر تجربه‌ای که تاکنون نداشته‌اید یک داستان شیرینی‌پزی جذاب را نیز تجربه نمایید.

 

ویژگی ها :

گرفتن دستور پخت های ویژه از مشتری ها

امکان پخت با رنگ های گوناگون

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • لطفا امپراطوری آسیا مود شده رو بزارین لطفاااااااااا
    خواهشن

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود