آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

BeNote (Next Generation) v2.0.4

نسل بعدی BeNote اکنون اینجاست با بهره گیری از محیط ظاهری جدید و البته پشتیبانی از گوشی ها و تبلت ها با بهبود های فراوان .
چه مقدار ذخیره سازی و سازماندهی کردن اطلاعات مهم برایتان می ارزد ؟ اگر ارزش آنها برایتان بسیار زیاد است پیشنهاد می کنیم نرم افزار پیش رو را از دست ندهید . BeNote به شما اجازه می دهد تا بتوانید اطلاعات مختلف از زندگی شخصی روزانه و یا زندگی حرفه ای کاری تا را هر جا که هستید بتوانید ثبت نموده و آنها را به همراه خود داشته باشید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود