آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Gravity Project v1.4

Gravity Project یک بازی سبک دویدن بسیار زیبا برای اندروید می باشد که در آن می بایست با دویدن ، پریدن و رفتن به چپ و راست ، چالش هایی را که پیش رویتان قرار دارد ، یک به یک با موفقیت پشت سر بگذارید .
تا چه اندازه به چشمانتان و بازتابش اطمینان دارید ؟
چه می شود اگر زمان شما به انتها برسد …
آیا می توانید در پروژه گرانش به پیروزی برسید ؟
اگر برای سوالات مطرح شده به دنبال جواب می گردید ، این بازی جذاب را از دست ندهید .

ویژگی های کلیدی :
– بهره گیری از گرافیک بسیار زیبا
– کاراکترهای واقع گرایانه
– طراحی هوشند
– پاداش های اضافی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود