7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019
احتمالا می‌پسندید 7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019

Fast & Furious Takedown v1.2.53 + data

رانندگی یعنی شناختن جاده و دانش مدیریت شرایط مختلف و تصمیم‌گیری سریع.تصور کنید در یک مسابقه فرمول یک قرار دارید و باید از دیگران پیشی بگیرید و در مسیرتان پیچ‌ها با شیب‌های گوناگون است که باید فنی خاص برای رد کردن آن داشته باشید آیا این فن‌ها را می‌دانید؟اگر مهارت چندانی در رانندگی ندارید بازی Fast & Furious Takedown یک انتخاب رایگان برای شماست تا شرایط مختلف در یک مسیر را تجربه کنید و اگر هم یک راننده ماهر هستید می‌توانید در این بازی مهارت خود را به رقبایتان در سراسر دنیا نشان دهید و با بیشترین دریفت در این بازی اول شوید.

در این بازی می‌توانید با نمایش مهارت‌های خود به داوران گواهی‌نامه‌های معتبر رانندگی از شرکت‌های معتبر آمریکایی بگیرید یا اینکه خودروتان را به بهترین امکانات مجهز کنید تا بتوانید مراحل را سریع‌تر از دوستانتان پشت سر بگذارید.

در گیم ماشین‌سواری فوق شما باید به قسمت‌های مختلف دنیا سفر کنید و با دیگران مسابقه دهید و به این صورت رانندگی در جاده‌های گوناگون را تجربه کنید. البته اگر پول لازم را داشته باشید می‌توانید خودرو خود را نیز تغییر دهید.

 

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید