بازی جذاب سریع و خشن آیکون

Fast & Furious Takedown

بازی جذاب سریع و خشن
4.2 (19890) امتیاز در گوگل‌پلی
اتومبیل رانی , بازی

رانندگی یعنی شناختن جاده و دانش مدیریت شرایط مختلف و تصمیم‌گیری سریع.تصور کنید در یک مسابقه فرمول یک قرار دارید و باید از دیگران پیشی بگیرید و در مسیرتان پیچ‌ها با شیب‌های گوناگون است که باید فنی خاص برای رد کردن آن داشته باشید آیا این فن‌ها را می‌دانید؟اگر مهارت چندانی در رانندگی ندارید بازی Fast & Furious Takedown یک انتخاب رایگان برای شماست تا شرایط مختلف در یک مسیر را تجربه کنید و اگر هم یک راننده ماهر هستید می‌توانید در این بازی مهارت خود را به رقبایتان در سراسر دنیا نشان دهید و با بیشترین دریفت در این بازی اول شوید.

در این بازی می‌توانید با نمایش مهارت‌های خود به داوران گواهی‌نامه‌های معتبر رانندگی از شرکت‌های معتبر آمریکایی بگیرید یا اینکه خودروتان را به بهترین امکانات مجهز کنید تا بتوانید مراحل را سریع‌تر از دوستانتان پشت سر بگذارید.

در گیم ماشین‌سواری فوق شما باید به قسمت‌های مختلف دنیا سفر کنید و با دیگران مسابقه دهید و به این صورت رانندگی در جاده‌های گوناگون را تجربه کنید. البته اگر پول لازم را داشته باشید می‌توانید خودرو خود را نیز تغییر دهید.

 

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 5.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.8.01
  • اندازه : 88M
  • این برنامه نیاز به اینترنت دارد
  • این برنامه برای اجرا نیاز به دانلود دیتا دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/07/10

آموزش‌های مرتبط

آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو

اگر می‌خواهید بازی‌های دیتا دار را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید ولی شیوه نصب آن‌ها را نمی‌دانید این آموزش را دنبال کنید.

مشابه به‌انتخاب سردبیر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام به غیر از این دیتا دیگه ای هم باید دانلود شه تو بازی

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود