7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019
احتمالا می‌پسندید 7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019

Impossible Survival Race 3D v1.1

رانندگی در مسیرهای باریک دشوار است حال تصویر کنید این مسیر با خطرات متفاوت همراه باشد و موانع گوناگون پیشروی‌تان باشد چه می‌کنید ؟آیا برای حفظ جان خود مسیر را طی نمی‌کنید یا خطر را به جان خریده و وارد مسیر می‌شوید؟شاید با خود بگویید مسیر خطرناک است و من مهارت لازم را ندارم ولی برای این‌که راننده خوبی باشید باید بسیار تمرین کنید برای تمرین رانندگی ما بازی Impossible Survival Race 3D را پیشنهاد می‌کنیم که در قالب یک بازی سبک بقا شما را با ماشینی در ارتفاع چند ده متری تنها می‌گذارد و از شما می‌خواهد از مسیرهای باریک در حالت معلق عبور کنید و هر مانعی که بر سر راهتان وجود دارد را کنار بزنید تا به خط پایان برسید.

در این بازی زمان بسیار مهم و تعیین‌کننده است پس برای پشت سر گذاشتن چالش‌های بازی نیاز است علاوه بر تمرکز در رانندگی سرعت عمل خود را تا حد زیادی بالا ببرید که علاوه بر به پایان رساندن مسابقه بتوانید سکه بیشتری جمع کنید تا در فروشگاه ماشین‌های بهتر با امکانات بیشتر برای خود بخرید.

 

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید