بازی تلاش برای زنده ماندن در بین بیگانگان آیکون

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND

بازی تلاش برای زنده ماندن در بین بیگانگان
4.3 (375250) امتیاز در گوگل‌پلی
استراتژیک , بازی

به‌راستی چه بر سر دنیای ما می‌آید آیا توسط موجودات فرازمینی نابود می‌شویم یا تصمیمات نادرست خودمان باعث نابودی‌مان می‌شود.کسی نمی‌داند پاسخ این پرسش‌ها چیست. بسیاری از نویسندگان یا کارگردان‌ها تلاش کردند نظریه‌های خود را به شکل داستان یا فیلم برای ما بیان کنند. بازی PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND در ابتدا شهری را نشان می‌دهد که توسط بیگانگان نابودشده است و از شما می‌خواهد با چتری از چرخ‌بال بپرید و فرود آیید و سعی کنید زنده بمانید.شما داستان بازی را می‌سازید و هرچه پیش آید حاصل تصمیم‌های شماست و هیچ تضمینی وجود ندارد که تا پایان روز هفتم زنده بمانید شاید چند دقیقه بعد کشته شوید و پس سعی کنید زنده بمانید و دشمنان را نابود کنید.

در این بازی بیش از 30 نوع سلاح دارید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و نگران نباشید که شاید بازی روی گوشی‌تان اجرا نشود چراکه این بازی روی گوشی‌های با پردازنده ضعیف هم قابل‌اجراست.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.38.10
  • اندازه : 94M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1397/12/16
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید