بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
بازی تلاش برای زنده ماندن در بین بیگانگان آیکون

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND

بازی تلاش برای زنده ماندن در بین بیگانگان
4.3 (375250) امتیاز در گوگل‌پلی
استراتژیک , بازی

به‌راستی چه بر سر دنیای ما می‌آید آیا توسط موجودات فرازمینی نابود می‌شویم یا تصمیمات نادرست خودمان باعث نابودی‌مان می‌شود.کسی نمی‌داند پاسخ این پرسش‌ها چیست. بسیاری از نویسندگان یا کارگردان‌ها تلاش کردند نظریه‌های خود را به شکل داستان یا فیلم برای ما بیان کنند. بازی PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND در ابتدا شهری را نشان می‌دهد که توسط بیگانگان نابودشده است و از شما می‌خواهد با چتری از چرخ‌بال بپرید و فرود آیید و سعی کنید زنده بمانید.شما داستان بازی را می‌سازید و هرچه پیش آید حاصل تصمیم‌های شماست و هیچ تضمینی وجود ندارد که تا پایان روز هفتم زنده بمانید شاید چند دقیقه بعد کشته شوید و پس سعی کنید زنده بمانید و دشمنان را نابود کنید.

در این بازی بیش از 30 نوع سلاح دارید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و نگران نباشید که شاید بازی روی گوشی‌تان اجرا نشود چراکه این بازی روی گوشی‌های با پردازنده ضعیف هم قابل‌اجراست.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.53.00
  • اندازه : 103M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/12/15

ویدیوی معرفی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • دیدگاه شما چیست؟*آیا بازی آفلاین است؟

  • وقتی میرم تو بازی تو صفحه اصلی که بخوام بازی رو انتخاب و شروع کنم یه تبلیغات لعنتی میاد و جایی هم نیست که من اون تبلیغاتو بزنم بره و همونجوری تو صفحه اصلی میمونه. خواهش میکنم کمکم کنید?????????????????????????????????????

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود