5 بازی جذاب ماشین سنگین 2019
احتمالا می‌پسندید 5 بازی جذاب ماشین سنگین 2019
7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019
احتمالا می‌پسندید 7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019
رانندگی با ماشین های کلاسیک آیکون

Driving School Classics

رانندگی با ماشین های کلاسیک
4.4 (16401) امتیاز در گوگل‌پلی
اتومبیل رانی , بازی

شاید با خود بگویید چه کسی ماشین‌های مدرن روز را رها کرده و سراغ خودروهای قدیمی می‌آید اما جالب است بدانید برخی انسان‌های حتی اگر توانایی خرید ماشین‌های مدرن را داشته باشند بازهم نوستالژی‌های خود را کنار نمی‌گذارند چون با آن‌ها خاطره‌های گوناگونی را ساختند و نمی‌خواهند تا زمانی که نیاز باشد تغییرش دهند.بازی Driving School Classics تعدادی از ماشین‌های کلاسیک دهه‌های پیش میلادی را با خود به گوشی‌های اندرویدی آورده است که ما نیز با برخی از آن‌ها خاطره داریم .این خودروها شامل ماشین‌های سنگین،کامیون‌ها و خودروهای سواری می‌شوند.البته اگر دنده کشی با این ماشین‌ها را بلد نیستید مشکلی نیست چراکه در این بازی امکان استفاده از دنده اتوماتیک هم هست و همچنین اگر می‌خواهید از پشت فرمان ماشین را هدایت کنید به‌راحتی می‌توانید به داخل خودرو منتقل شوید و فرمان را به دست بگیرید.

در این بازی 60 ماشین قدیمی انتظار شما را می‌کشند تا پدالشان را بفشارید و اگر مایل بودید می‌توانید پشت فرمان اتوبوس‌ها بنشینید و رانندگی را از ماشین سنگین‌ها شروع کنید.

 

ویژگی ها :

پیش از 80 مرحله چالش بر انگیز

امکان انجام  بازی به صورت چند نفره و آنلاین

امکان اضافه کردن امکانات به خودرو

گیربکس دستی با کلاچ

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.7.0
  • اندازه : 28M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1397/12/16
مجهز به آنفالویاب شوید
مجهز به آنفالویاب شوید با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی آنفالوکنندگان را شناسایی و حذف کنید. دانلود آنفالویاب اینستایار

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید