آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی تلاش برای بقا آیکون

Survival Island: EVO – Survivor building home

بازی تلاش برای بقا
4.2 (204705) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ماجراجویانه

تصور کنید کشتی‌تان در هجوم موج‌ها شکسته و شمارا آب به جزیره‌ای ناشناخته در وسط اقیانوس آورده و هیچ راهی برای بازگشت ندارید چه می‌کنید؟آیا می‌توانید غذا تهیه کنید؟آیا می‌توانید از خود محافظت کنید؟بازی Survival Island: EVO – Survivor building home شما را در چنین شرایطی قرار می‌دهد تا برای رسیدن به چیزهای اولیه برای بقا تلاش کنید.شاید مجبور شوید برای پیدا کردن غذا کیلومترها پیاده‌روی کنید یا اینکه در مسیرتان با حیوانات درنده برخورد کنید درهرصورت این را بدانید هیچ‌کس در دنیای بازی فوق به کمک شما نمی‌آید جزء خودتان پس از هیچ تلاشی فروگذار نکنید.

اگر فکر می‌کنید با دست‌خالی نمی‌توان از پس حیوانات درنده برآمد با چیزهایی که اطراف خوددارید ابزار بسازید. در ضمن برای این‌که از باران یا گرمای سوزان درآمان باشید نیاز دارید با چوب و هر چه در اطرافتان است پناهگاه بسازید.

 

ویژگی ها :

امکان تراشیدن چوب به منظور ساخت ابزار ها

وجود منابع متعدد برای تامین غذا

امکان مشاهده وضعیت سلامت

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 3.243
  • اندازه : 97M
  • این برنامه نیاز به اینترنت دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/03/02
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • باید با فیل…تر شکن باز کنیم؟؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود