آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی شبیه ساز کوسه 2019 آیکون

Shark Simulator 2018

بازی شبیه ساز کوسه 2019
4.1 (1202) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , شبیه ساز

ما کوسه را به‌عنوان حیوانی درنده می‌شناسیم که اگر در دریا با او روبه‌رو شویم قطعاً سرانجاممان مرگ است که البته این باور را فیلم‌ها و داستانی‌هایی که خواندیم در ما وجود آورده‌اند.حال تصور کنید خودتان یک کوسه هستید چگونه خود را سیر می‌کنید؟چگونه با خطرات مقابله می‌کنید؟اگر مایل هستید با چالش‌های پیش روی یک کوسه آشنا شوید بازی Shark Simulator 2018 را از دست ندهید.

چراکه در این بازی شما به کوسه‌ای قدرتمند و خطرناک تبدیل می‌شوید و باید برای زنده ماندن در دریایی که توسط انسان‌ها تسخیرشده تلاش کنید.برای روبه‌رو شدن با چالش‌های مختلف به مناطق گوناگون دنیاخواهید رفت و در نزدیکی دریا شنا می‌کنید و برای سیر کردن خود باید ماهی‌ها را بخورید البته اگر انسانی را در مسیر خود دید از او اجتناب کنید چون آن‌ها مجهز به سلاح‌های خطرناک هستند و ممکن است شما را بکشند.

هدایت کوسه در بازی فوق بسیار آسان است و با هدایت‌گری که در بازی تعبیه‌شده می‌توانید به هر طرفی که خواستید بروید.در ضمن برای ارتقاء کوسه خود باید ستاره‌هایی که در مسیرتان است را در مدت‌زمان محدود بخورید.

 

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 3.0
  • اندازه : 55M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/03/07
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود