بازی شبیه ساز کوسه 2019 آیکون

Shark Simulator 2018

بازی شبیه ساز کوسه 2019
4.1 (1202) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , شبیه ساز

ما کوسه را به‌عنوان حیوانی درنده می‌شناسیم که اگر در دریا با او روبه‌رو شویم قطعاً سرانجاممان مرگ است که البته این باور را فیلم‌ها و داستانی‌هایی که خواندیم در ما وجود آورده‌اند.حال تصور کنید خودتان یک کوسه هستید چگونه خود را سیر می‌کنید؟چگونه با خطرات مقابله می‌کنید؟اگر مایل هستید با چالش‌های پیش روی یک کوسه آشنا شوید بازی Shark Simulator 2018 را از دست ندهید.

چراکه در این بازی شما به کوسه‌ای قدرتمند و خطرناک تبدیل می‌شوید و باید برای زنده ماندن در دریایی که توسط انسان‌ها تسخیرشده تلاش کنید.برای روبه‌رو شدن با چالش‌های مختلف به مناطق گوناگون دنیاخواهید رفت و در نزدیکی دریا شنا می‌کنید و برای سیر کردن خود باید ماهی‌ها را بخورید البته اگر انسانی را در مسیر خود دید از او اجتناب کنید چون آن‌ها مجهز به سلاح‌های خطرناک هستند و ممکن است شما را بکشند.

هدایت کوسه در بازی فوق بسیار آسان است و با هدایت‌گری که در بازی تعبیه‌شده می‌توانید به هر طرفی که خواستید بروید.در ضمن برای ارتقاء کوسه خود باید ستاره‌هایی که در مسیرتان است را در مدت‌زمان محدود بخورید.

 

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 3.0
  • اندازه : 55M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/03/07
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود