Shark Simulator 2018 v1.6

ما کوسه را به‌عنوان حیوانی درنده می‌شناسیم که اگر در دریا با او روبه‌رو شویم قطعاً سرانجاممان مرگ است که البته این باور را فیلم‌ها و داستانی‌هایی که خواندیم در ما وجود آورده‌اند.حال تصور کنید خودتان یک کوسه هستید چگونه خود را سیر می‌کنید؟چگونه با خطرات مقابله می‌کنید؟اگر مایل هستید با چالش‌های پیش روی یک کوسه آشنا شوید بازی Shark Simulator 2018 را از دست ندهید.

چراکه در این بازی شما به کوسه‌ای قدرتمند و خطرناک تبدیل می‌شوید و باید برای زنده ماندن در دریایی که توسط انسان‌ها تسخیرشده تلاش کنید.برای روبه‌رو شدن با چالش‌های مختلف به مناطق گوناگون دنیاخواهید رفت و در نزدیکی دریا شنا می‌کنید و برای سیر کردن خود باید ماهی‌ها را بخورید البته اگر انسانی را در مسیر خود دید از او اجتناب کنید چون آن‌ها مجهز به سلاح‌های خطرناک هستند و ممکن است شما را بکشند.

هدایت کوسه در بازی فوق بسیار آسان است و با هدایت‌گری که در بازی تعبیه‌شده می‌توانید به هر طرفی که خواستید بروید.در ضمن برای ارتقاء کوسه خود باید ستاره‌هایی که در مسیرتان است را در مدت‌زمان محدود بخورید.

 

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD
دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD با استفاده از نرم افزار اینستایار عکس های پروفایل اینستاگرام را به صورت HD دانلود کنید. دانلود نرم‌افزار اینستایار

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید