Tank Stars v1.3.1

همه ما معتقد هستیم جنگ چیزی خوبی نیست و باعث جدایی ملت‌ها و کشته شدن انسان‌های بی‌گناه می‌شود.جنگ می‌تواند سرنوشت کودکی که نشانه امیدواری خداوند به انسان‌ها است تغییر دهد و او را به‌جای تلاش برای تعالی در مسیر تلاش برای زنده ماندن قرار دهد.اما اگر سرزمین ات توسط دشمن مورد اهانت قرار گیرید خون ات به جوش می‌آید و تا او را شکست ندهی از تلاش دست برنمی‌داری و تا آخرین قطره خون می‌جنگی. بازی Tank Stars صحنه از یک جنگ خونین است که دو تانک در برابر هم قرار گرفتند و همدیگر را نشانه رفتند اگر یکی کم‌کاری کند توسط گلوله‌های دیگری نابود می‌شود پس از اگر می‌خواهید کم‌کاری شما باعث شکست یارانتان نشود با تمرکز بالا و نشانه‌روی درست تانک مقابل را نشانه بگیرید.

البته در اگر می‌خواهید از شر شلیک‌های سنگین دشمن در اما باشید تانک خود را به عقب و جلو حرکت دهید تا مورد اصابت گلوله قرار نگیرید.در ضمن در این نسخه سلاح‌هایی به بازی اضافه‌شده که به‌وسیله آن‌ها می‌توانید قدرت تخریب خود را افزایش دهید.

 

ویژگی ها :

گرافیک حرفه ای و قهرمانانه

امکان ارتقاء سلاح ها

امکان اجرای بازی به صورت چند نفره

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید