آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی جنگ تشکل ها آیکون

Popular Wars

بازی جنگ تشکل ها
3.9 (67351) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , فانتزی

همه دوست داریم معروف شویم و مردم ما را با دست‌نشان دهند اما در یک جامعه فقط تعداد محدودی هستند که به این خواسته‌شان جامه عمل پوشیده می‌شود؛ مثلاً در کشور ما اگر بازیگر، ورزشکار یا سیاست‌مدار باشید معروف می‌شوید. بازی Popular Wars از شما می‌خواهد با استفاده از تاکتیک‌ها صحیح در مدت‌زمان کوتاهی به‌جاهای مختلف سر بزنید و برای خود طرفدار جمع کنید و در صورت لزوم به بازیکنان دیگر حمله کنید و طرفدار آن‌ها را بروهایید.

در این بازی باید در زمان کمی که در اختیاردارید به بخش‌های مختلف فضای بازی بروید و افرادی که طرفدار هیچ‌کس نیستند را جذب کنید یا این‌که اگر تعداد نفراتتان بیشتر از بازیکنان اطرافتان است به آن‌ها حمله کنید و طرفدارانشان را جذب کنید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.0.29
  • اندازه : 66M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/11/26
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود