آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Castle Defense : Invasion v1.2.1

Castle Defense : Invasion برترین بازی سبک استراتژیک / آرکید برج دفاعی می باشد .
فرمانده ، جهان ما با خطری رو به روست که تا کنون نمونه ای از آن دیده نشده است ! نه تنها اروک ها ، بلکه شیاطین ، ارواح و اجنه در حال تلاش برای نابودی ما هستند ! با ساخت نیروهای تدافعی در برابر آنها از مان دفاع کنید .

در این بازی می توانید از 4 برج پایه ای برای شروع استحکامات دفاعی استفاده نموده و آنها را با بهره گیری از شیوه ها و ابزارهای مختلف قدرتمند سازید . 15 مرحله مختلف در حالت ماموریتی افزون بر 100 مرحله چالشی برای شما وجود خواهند داشت که می بایست آنها را با موفقیت به اتمام برسانید.

 

تغییرات نسخه 1.2.1 :

رفع مشکلات و بهبود تجربه بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • بچه ها ورژن 1.1.5 رو بگیرید خیلی بهتر شده
  ادمین توهم ورژن 1.1.5 رو بزار
  تو قسمت 1.1.0 تا اونجایی که یادم میاد arena نداره
  ولی تو 1.1.5 ارنا داره و عالیه
  تو چلنج 2 آرنا یه ایرانی نفر اوله
  ولی چون ایران تحریمه اسم کشورش کانادا هست
  یوهو

 • data nadare?ro aandroid 2.3.6 ejra mishe

  • نه دیتا نداره
   اره روی 2.3.6 اجرا میشه مدل گوشیتون چیه؟

 • thx very good

 • Ro tx javab mide admin jijar

 • اخ جون یه بازی دفاعی دیگه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود