آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cube Matching King v1.0.5

مکعب روبیک در دهه هشتاد میلادی توسط یک مجسمه‌ساز به نام آرتور روبیک ابداع شد.این مکعب دارای 6 وجه است که هرکدام آن‌ها دارای یک رنگ می‌باشد و به نه قسمت تقسیم‌شده است ازاین‌رو زمانی رنگ‌های مکعب روبیک به‌هم‌ریخته است ممکن است با 44 تریلیون جابه‌جایی بتوانید وجه‌های آن را به رنگ های خود برگردانید.بازی یک مکعب روبیک را در اختیار شما قرار می دهد و می خواهد در مدت زمان کوتاهی آن را به شکل اولیه خود باز گردانید و هر چه قدر رکورد بهتری داشته باشید امتیاز بیشتری می گیرید.

در این بازی می توانید با روبیک های 2 در 2 و 8 در 8 نیز توانایی های خود را در حل پازل های دشوار نشان دهید.

 

ویژگی ها :

ساده و واقع گرایانه

کاربران می توانند با انجام پازل های ساده برای حل پازل های بزرگ تر آماده شوند

شکل های گوناگون مکعب ها

حالت کلاسیک بازی مرحله ای است

پشتیبانی از 16 زبان زنده دنیا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود