آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی هلیکس آیکون

Helix Crush

بازی هلیکس
4.2 (33437) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , سرعتی

اگر بازی Helix Jump را تجربه کرده باشید به یاد دارید که در این بازی باید توپ رنگی را از مارپیچ عبور می‌دادید بدون اینکه به لبه‌ها مارپیچ برخورد می‌کرد اکنون در بازی شما باید این توپ رنگی را از ردیف‌های میوه عبور دهید بدون اینکه به لبه‌های میوه‌ها برخورد کند و بترکد. هر چه قدر در عبور دادن توپ تمرکز بیشتری داشته باشید می‌توانید امتیاز بیشتر تجربه کنید.

برای آشنایی بیشتر با شیوه کار این بازی باید گفت که شما باید با ضربه زدن به صفحه توپ را به هوا پرتاب کنید و گردونه را بچرخانید تا توپ به‌ردیف پایین‌تر سقوط کند و هر چه پایین‌تر برود شما مراحل بالاتری را تجربه می‌کنید. البته مراحل ما فقط شامل ردیف‌های میوه نیست و ما در ادامه شگفت دانه‌هایی برایتان داریم.

 

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.7.5
  • اندازه : 42M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/11/24
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود