آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fit v1.1.0

درگذشته‌ها هرچقدر زمین بزرگ‌تری داشتید قدرتتان بیشتر بود و می‌توانستید بر افراد حکمرانی کنی از این رو حاکمان برای افزایش قدرتشان همه روز در حال تصاحب زمین‌ها بیشتر و کشورگشایی بودند. بازی Fit از شما می‌خواهد زمین‌های خود را بزرگ و بزرگ‌تر کنید تا قدرتتان افزایش یابد البته این راه با چالش‌هایی روبه‌رو است که بزرگ‌ترین آن‌ها داشتن دقت بالاست چراکه برای گسترش زمین‌ها باید زمینی که در بالا قرار دارد دقیقاً در جای مشخص‌شده‌اش در زمین پایینی قرار گیرد و اگرنه نمی توانید قدرت خود را افزایش دهید. در این بازی بابت هر جای گذاری امتیازی می‌گیرید و می‌توانید در رتبه‌بندی بازی رتبه خود را ببینید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود