آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

LoL Kart v1.3.7

در کارتینگ خودروهایی کوچکی وجود دارد که فقط ترمز و گازدارند و قادر هستند به‌وسیله موتور که دارند افراد را با سرعت‌بالا حرکت دهند. این ورزش هم‌اکنون در کشور ما طرفداران بسیاری دارد و به همین دلیل تولیدکنندگان این حوضه همه‌روزه با طراحی ماشین‌های گوناگون سعی در جذاب‌تر کردن این ورزش دارد. بازی LoL Kart یک مسابقه تمام‌عیار کارتینگ است که در آن باید با به دست گرفتن فرمان، خودرو را هدایت کنید و در مسیر امتیازها را جمع‌آوری نمایید فقط یادتان باشد از نیتروژن خود درست استفاده کنید تا در مسابقه اول شوید.

در این بازی می‌توانید با افراد گوناگون از سراسر گیتی مسابقه دهید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود