آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Selfie Camera Expert v1.1

آیا تاکنون از خود خویش انداز(سلفی) گرفته‌اید؟آیا جوش و لکه‌های صورتتان تصاویر سلفی را خراب می‌کنند؟آیا تاکنون پیش‌آمده است به علت نور نامناسب کیفیت تصاویر سلفی‌تان پایین آمده باشد؟راه چاره همه این مشکل‌ها استفاده از برنامه Selfie Camera Expert است که نرم‌افزاری حرفه جهت گرفتن تصاویر سلفی و ویرایش آن‌هاست.با این برنامه عکس بگیرید سپس با بهره‌گیری از امکان لکه‌گیری لکه و ناهمواری‌های صورتتان را بپوشانید.اگر هم نور مناسب برای عکاسی نداشتید می‌توانید با اعمال فیلتر مناسب کیفیت عکس را بالا ببرید.

در ضمن اگر می‌خواهید تصاویر خود را برای دیگران به اشتراک بگذارید قبل از اشتراک‌گذاری کمی ویرایششان کنید و با افزودن متن و فیلتر آن را ارسال کنید تا به‌نوعی هنر خود را ‌به بیننده القا کرده باشید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود