آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Rotator v1.1

آیا هرروز برای کسب درآمد با مشکلات متعدد روبه‌رو هستید؟ آیا کارتان دشوار است و هنگامی‌که به خانه بازمی‌گردید حوصله ندارید؟ برای این‌که بتوانید خود را بازیابی کنید و خستگی و دشواری‌های کار روزانه را پشت در خانه بگذارید کافی است چند تمرین کوچک انجام دهید. یکی از این تمرین‌ها استفاده از بازی‌های فکری است. بازی Rotator با بهره‌گیری از چالش‌های گوناگون و موسیقی گوش‌نواز و پرانرژی خود قصد دارد مدتی شما را فکر به مشکلات دور کند و تجربه یک بازی اعتیادآور سرعتی را به شما هدیه دهد. در این بازی باید گویی را حرکت دهید و با سرعت گرفتن اش در دالانی بزرگ آن را هدایت کنید تا به موانع برخورد نکند هر چه قدر موانعی که پشت سر می‌گذارید بیشتر باشد امتیازتان بیشتر خواهد بود. در ضمن اگر از کاربران حرفه‌ای بازی باشد هرروز با جایزه‌های متعدد غافل‌گیر خواهید شد. با این توضیحات اگر مایل بود با 10 میلیون کاربر این بازی همراه شود و ماجراجویی‌های جذاب در یک تونل بزرگ را تجربه کنید بازی را دانلود کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود