7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019
احتمالا می‌پسندید 7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019

Police Runner v1.1.1

رعایت قوانین یعنی احترام به حقوق دیگران و هر کس به حقوق دیگران احترام نگذارد توسط جامعه تنبیه می‌شود که ابزار این تنبیه پلیس است.پلیس هرکسی که قانون را زیر پا بگذارد دستگیر می‌کند ازاین‌رو بسیاری از افراد که جرمی انجام دادن با دیدن پلیس فرار می‌کند و اگر مهارت بالایی در گریختن داشته باشند شاید بتوانند به دست پلیس زندانی نشوند.بازی Police Runner داستان ماشینی است که باید از پلیس‌ها فرار کند و بامهارت هایش در دریفت کشیدن آن‌ها نابود کند هرچقدر ماشین پلیس بیشتری در دریفت های او نابود شوند امتیاز اش بیشتر است.برای این‌که بتوانید با این ماشین دریفت بکشید کافی است انگشت خود را روی نمایشگر بگذارید و به مقداری که لازم می‌دانید دریفت بکشید.

در این بازی هر چه قدر مهارت رانندگی‌تان بیشتر باشد پاداش بیشتری می‌گیرید و می‌توانید خودرو خود را بهبود ببخشید و درنبرد با ماشین‌های پلیس و تانک‌ها قدرتمندتر حمل کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید