آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hell’s Circle – epic tap tap arcade game v1.2.6

برای رسیدن به هدف‌های بزرگ باید چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشت که این چالش‌های ممکن است فرد را مأیوس کرده و از رسیدن به هدفش بازدارند اگر شما جزء کسانی نیستید که در راه رسیدن به هدف مأیوس می‌شوند بازی Hell’s Circle – epic tap tap arcade game را دانلود کنید. این گیم در دسته بازی‌هایی قرار می‌گیرد که قبل‌ترها در شهربازی‌ها با دستگاه‌های مخصوص گیم مای آرکید انجام می‌گرفت اما امروز می‌توان با دستگاه مای اندرویدی این بازی جذاب را انجام داد.

برای اینکه بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید باید مانع برخورد توپ به چرخ‌دنده‌ها شوید و برای این کار باید روی نمایشگر ضربه بزنید تا توپ تغییر جهت دهد.

 

ویژگی ها :

مناسب برای تمامی سنین

استفاده از آهنگ های شاد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • چرا بعد از دانلود نصب نمیشه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود