GPS Data v1.15

GPS Data ابزاری است ضروری برای تمامی کاربران موقعیت یاب جهانی که با بهره گیری از محیط کاربری Holo طراحی گردیده است . این اپلیکیشن تمامی چیزهایی را که در این زمینه نیاز دارید درا ختیار شما قرار خواهد داد . به طور مثال اگر با موقعیت و قدرت سیگنال های دریافتی از ماهواره ها مشکلی دارید این برنامه به شما کمک خواهد کرد . شما می توانید کیفیت سیگنالهای دریافتی را در قالبی بسیار زیبا بررسی نمایید . یکی از قابلیت های جالب این اپلیکیشن نمایش نقشه ی آسمانی که در آن قرار گرفته اید با بهره گیری از ماهوارهای در حال چرخش بر فراز سرتان می باشد که قطعا می تواند اطلاعات آسمانی مفیدی در این زمینه به شما بدهد . طلوع و غروب آفتاب از دیگر امکاناتی است که GPS Data برایتان فراهم خواهد آورد .

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD
دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD با استفاده از نرم افزار اینستایار عکس های پروفایل اینستاگرام را به صورت HD دانلود کنید. دانلود نرم‌افزار اینستایار

دیدگاه ها

 • سلام
  نرم افزار تون خیلی عالیه
  تشکر فراوان از گروه اندرویدها
  سایتتون عالیه نرم افزارتون فوقالعاده
  انشالله همیشه موفق و درحال پیشرفت روز افزون باشید

 • thx very good

 • تورو به جان هرکی رو که دوست دارین بگین چجوری سایجیک رو روی xperia x10 mini pro نصب کنم

  • .فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه Aura را در ریشه یا قسمت(Root ( مموری کارت خود کپی کنید.

   2. فایل نقشه گوشی را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه irn.rh.2013.01 را در فولدر /Aura/maps کپی کنید.
   3. پس از اولین اجرا از شما یک ایمیل و پسورد پرسیده میشه که در صورت وارد کردن یک ایمیل و انتخاب پسورد حساب کاربری برای شما ایجاد میشه تا بتونید از امکانات آنلاین برنامه نظیر هواشناسی و دیدن تصاویر پانوراما استفاده کنید. پس در صورتی که تمایل به استفاده از قابلیت های آنلاین برنامه دارید قبل از اجرای برنامه اینترنت GPRS و یا اینترنت از طریق WiFi گوشی رو فعال کنید.

   4.برای فارسی کردن منوها و صفحه کلید و راهنمای صوتی فارسی به مسیر Menu/Settings/Reginal رفته و از تب Language گزینه فارسی رو انتخاب کنید.
   5.برای فارسی کردن راهنمای صوتی از تب Voice و یا همون انتخاب گوینده گزینه فارسی (سارا) و یا فارسی (آرش) رو انتخاب کنید.

   6.برای اضافه کردن صفحه کلید فارسی نیز از تب Keyboard Layout و یا همون نمای صفحه کلید گزینه Use native keyboard رو غیر فعال کرده و گزینه Roman و یا همون رومی رو انتخاب کنید. از لیست به نمایش در آمده گزینه عربی و سپس گزینه فارسی رو انتخاب کنید.

   7.نقشه تمام شهر ها در ین نرم افزار موجود نیست ولی نقشه کامل بیشتر شهر ها از جمله همه شهرهای بزرگ موجود است.

 • جان هرکی رو که دوست دارین زوتر بگین

 • سلام این خیلی نرم افزار خوبیه!!
  شما می دونید چه طوری باید نرمافزار سایجیک رو روی xperia x10 mini pro
  نصب کنم؟؟؟
  اگه می شه کامل ترین توضیح را بذارین

 • خوب بود

  • مثل بچه آدم.

دیدگاهتان را بنویسید