آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Shift Tracker v1.3

Shift Tracker نرم افزاری است بسیار کاربردی برای آن دسته از افرادی که می خواهند درآمد روزانه ی خود را مدیریت کنند . اگر شما نیز دخل و خرج تان با هم یکی نیست و می خواهید بر درآمد هایی که دارید مدیریتی کامل داشته باشید استفاده از این نرم افزار را به شما پیشنهاد می کنیم .

ویژگی های کلیدی :
– امکان زمانبندی کردن برای یک سال
– ساخت قالب از شیفت های کاری شما
– امکان داشتن نگاهی کلی از میزان درآمد های یکسال گذشته
– سه ویجت مختلف برای دسترسی سریع تر به اطلاعات
– قابلیت گرفتن خروجی های CSV
– امکان سفارشی ساختن آپشن های مختلف
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود