آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Xenowar v2.10

Xenowar از جمله معدود بازی هایی است که توانسته است در جشنواره مختلف انتخاب برترین بازی های اندروید توسط سایت های معروف موجود در این زمینه به رتبه های برتر دست پیدا نماید . در این بازی جذاب می بایست از زمین در برابر بیگانگانی که قصد نابودی اش را دارند محافظت نمایید . نبردهای شما در مکان های مختلفی نظیر شهر ها ، مزرعه ها و یا حتی کشتی فضایی بیگانگان صورت خواهد پذیرفت . سلاح ها و تکنولوژی جدید در اختیار شما هستند تا با بهره گیری از آنها هیچ یک از دشمنان را زنده مگذارید . فکر می کنید بتوانید از پس این مامورت بر آیید ؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود