آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombie Evil v1.20

2013 سال پس از میلاد مسیح ، دکتر شیطانی با خود به این نتیجه رسیده بود که زامبی ها کامل ترین گونه های موجود بر روی زمین بوده و آنانند که می بایست ارباب این سیاره گردند . او گام های هولناکی در راستای پوشیدن جامه ی عمل به ایده هایش برداشته است و اکنون این شمایید که می بایست با ایستادن در برابر او سیاره را از خطر نابودی نجات دهید . تنها امید زمینیان شما هستید چرا که نیروهای دولتی هیچ یک نتوانسته اند تا کنون به یک پیروزی چشمگیر در این راه دست پیدا کنند . هم اکنون بازی Zombie Evil را دانلود کرده ودر 126 مرحله و 21 نقشه ی مختلف عملیات نابودی را آغاز کنید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • ensafan dametun garm ajab bazie tuppie

 • آخه اینکه گیم پلیش مثل تصاویر بالا نیس که!

 • عععععععععا لللللللللیییییییی.

 • تصویر بازی از بالاست . شما پایین تصویر ثابتی و تو سنگر به زامبیا تیر اندازی می کنی . من که خوشم نیومد جالب نبود واسه من . شاید شماها خوشتون بیاد

 • تصویری از داخل بازی نداده!
  مشکوک میزنه
  اندازش کمه
  گمون نمی کنم بازی جالبی باشه
  چون
  سوژش خیلی تکراریه
  لابد چندتا زامبین با تیر دخلشون روبیاریم…
  8گیگ رم, پر شده از زامبیا…
  من که دیگه زده شدم
  شما چطور دوست عزیز?

  • بله درست میفرمایید

 • چطوره؟

 • آقا بازیه واسه گوشیه LG Optimus L7 P705 بیشتر بذارین

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود