آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Kakudo Pro v2.0.1

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که چندین و چند اپلیکیشن مختلف را همیشه به صورت همزمان در حال اجرا دارند ، حتما به این موضوع آگاهید که حرکت کردن بین آنها کاری بس دشوار است .
نرم افزار Kakudo Pro به منظور از میان برداشتن این مشکل طراحی گردیده است و به شما کمک می کند تنها با کشیدن انگشت خود از چپ به راست یا از راست به چپ ، آخرین برنامه هایی را که باز نموده و در بک گراند قرار دارند اجرا نمایید .افزون بر این با قابلیت انتخاب اپلیکیشن های مورد علاقه خواهید توانست تمامی برنامه های دلخواهتان را برای دسترسی هر چه ساده تر و البته سریع تر در کنار خود قرار دهید . اگر از گوشی های دارای صفحه نمایش بزرگ و همچنین تبلت بهره مند هستید استفاده از این اپلیکیشن را به شما پیشنهاد می کنیم .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود