آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

flatro – Icon Pack v1.3.2

flatro – Icon Pack یک پک آیکان بسیار زیباست که برای استفاده در لانچر های مختلف طراحی گردیده است . طراحی این آیکان ها به صورت صاف و کوچک است که قطعا با قرارگیری بر روی هوم اسکرین اندرویدتان می تواند محیطی جذاب و دوست داشتنی را به وجود آورد . تعداد Icon های سفارشی موجود در این مجموعه بیش از 220 بوده که البته همراه با یک آیکان ماسک ارایه گردیده است تا ظاهر اپلیکیشن هایی که به صورت اختصاصی آیکان آنها طراحی نگردیده است نیز پوشش داده شوند .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • نظر شمامفت و مجانی داری app دانلود میکنی . هی نصب میکنی و حالشو می بری . نمی تونی از یه غلط املایی بگذری اغده ای

  • فک کنم تو نوار سمت راست اون آیکون باشه نه آیکان

    • مفت و مجانی داری app دانلود میکنی . هی نصب میکنی و حالشو می بری . نمی تونی از یه غلط املایی بگذری اغده ای!

    • میلاد جان تلفظ کلمه icon میشه آیکان ، نه آیکون !

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود